Let se mnou je to pravé pro Vás...

Recenze

Datum 18.08.2011
Vložil skoromanželka
Titulek tandemíky

Jelikož je pan Roman Tomíček mým dlouholetým partnerem a budoucím manželem, musela jsem chtít nechtíc absolvovat jak let na bezmotorovém, tak motorovém paraglidu... Nejsem člověk, který by vyhledával výšky a je mu špatně i na zahradní houpačce... Ale i přesto jsem si oba typy letů více méně užila a bez větších žaludečních komplikací přežila... Mohu doporučit i méně odvážným... A navíc, jak se říká: kdo si "hraje" nezlobí a tak to také je...

Datum 15.08.2011
Vložil Petr
Titulek krásné létání pod oblaky okolo Lysé

Je mi 62 let a tímto letem jsem omládl a otevřel jsem si nový obzor,žažil jsem překrásný let s mladým šikovným vylétaným pilotem.Provedl se mnou let z Bašky kolem Beskyd a měst v tomto regionu.Vynikající start ,průběh letu a ještě lepší přistání.Musím pilotovy dát tu nejlepší známku a všem ,kdo to nezkusili opravdu doporučuji!

Datum 15.08.2011
Vložil Radovan
Titulek vyhlídkový let

Díky za krásný a nezapomenutelný zážitek. Vyhlídkový let ze Zbyslavic, kolem hvězdárny, nad Porubou. hezký rozhled na Ostravu a Beskydy. Přes původní obavy byl let překvapivě klidný, s hladkým a bezpečným přistáním. Vřele doporučuji!

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode