Let se mnou je to pravé pro Vás...

Recenze

Datum 23.06.2012
Vložil Milan Magnusek
Titulek dárek k narozeninám

K mým 85-tinám mi přítelkyně milá, hezké překvapení nadělila.
Než Milane odejdeš do nebe/máš čas/, ješte se podívej opačně.
Obleč se teple, ať tě v té výšce nic nezebe.
Koupila mi výlet motorovým padákem, abych se aspoň na chvíli cítil volným ptákem.
Já hned tento dar využil a moc děkuji.
A pilotu Romanu Tomíčkovi přeji, aby měl více takových starých a odvážných pasažérů, aby se nebáli a letěli poznat krajinu, adrenalin a jinou atmosféru.
S pozdravem Milan....

Datum 12.06.2012
Vložil Zdeňka
Titulek splněný sen

Před 40 léty jsem měla pod Velkým Javorníkem přítele, který snil o takovémto lítání. Bohužel se toho nedožil. Ale zasil ve mně semínko zvědavosti a lásky k létání. No a šťastnou náhodou jsem se seznámila s těmi, kteří tento sport provozují. Už několikrát jsem byla ve vzduchu a je to vždy nádhera ,až se mi tají dech.
V dubnu jsem byla na oslavě 85.narozenin svého bývalého spolupracovníka a jako dárek jsem mu dala poukaz na krátký let. Protože je duchem mladík, už si to vyzkoušel a byl velmi nadšený. Ale popsat vám to bude muset sám.
Spoustu krásných letů přeji a také závidím !

Datum 05.10.2011
Vložil Marie Polívková
Titulek Let na motorovém padáku

Dokázal něco neuvěřitelného. Zbavil mě svým klidem a pohodou strachu z létání a umožnil mi nádherný zážitek z výšky Bašky pohled na jeho okolí. Byl to zážitek na celý život. Za to Romane vám patří veliké díky.Nepatřím už mezi mladé blázínky, ale častým pobytem na motorovém padáku by se ze mne asi blázínek stal .
Zkrátka, už chápu, jak se lze dolítání zamilovat a zasvětit mu volný čas. Ještě jednou děkuji a každému vřele doporučuji . Někdy zase ahoj ! Marie Polívková

Datum 03.10.2011
Vložil Šárka Otteová
Titulek neplánovaný let

Jelikož jsem tento let vůbec neplánovala musím se přiznat,že jsem byla zcela uchvácená.Klidně bych letěla znova. Všem doporučuji,zážitek perfektní,pan pilot velice sympatický člověk. Prostě všechno jen plus. Děkuji za pěkný zážitek.

Datum 28.09.2011
Vložil Luboš
Titulek Poděkování za tandem

Děkuji Romanovi za Krásné zážítky pří létaní.Jsem ročník 1941.Za svůj život jsem se hodně nalétal (i za ocean).Tohle je úplně něco jiného.Úplná ptačí volnost.Krásně můžete pozorovat krajinu pod sebou a né okénečkem z velké vzdálenosti.Ket byl klidný a přistání velmi hladké.Prostě DÍK.

Datum 01.09.2011
Vložil Lubor
Titulek Motorovým hadraplánem potěšit si duši..

Létám na letadlech s pevnými křídly a na zážitek s nafouknutým kusem látky nad hlavou jsem byl docela zvědavý.. A nebyl jsem zklamaný. Perfektní, bezprostřední kontakt s vzdušným prostředím, možnost přistát a odstartovat prakticky kdekoliv, rychlost letu, umožňující dlouhé kochání se krajinou.. Těším se na další svezení a můžu to také všem doporučit.

Datum 26.08.2011
Vložil Daniel
Titulek Vyhlídkový let nad Horní Suchou a nad Baškaou

Musím pochválit vynikajícího pilota Romana Tomíčka. Tímto mu chci i poděkovat za nezapomenutelné zážitky.Je to nádherný zážitek létat na motorovém padáku. Absolvoval jsem už dva lety a bylo to úžasné. Roman dokáže zodpovědět jakékoli otázky přímo za letu přes vysílačku a létá tam co chcete vidět a je to super. Znám Romana od dětství jak jsme modelářili a vím jak je precizní tak vždy mu plně důvěřuji. Tak lidičky nemnějte strach a vzhůru do oblak.

Datum 20.08.2011
Vložil Michal
Titulek Dopoledne v oblacích

S Romanem se znám díky společné zálibě v leteckém modelářství už spoustu let. Měl jsem proto tu čest být koncem března jedním z jeho prvních pasažérů na tandemu. Vylétali jsme tehdy snad 20 litrů benzínu a já odjížděl domů sice řádně "vymražen", ale s krásným a nezapomenutelným zážitkem. Díky!

Datum 19.08.2011
Vložil Adrian
Titulek seznamovací let

Byl to vždycky můj velký sen,zažít pocit se podívat z vrchu na krásu naší země.Díky Romanovi se mi to splnilo.Celý let proběhl naprosto hladce .Vůbec jsem nečekal,že mě to takhle nadchne.Opravdu všem doporučuji zažít tenhle nezapomenutelný zážitek.

Datum 19.08.2011
Vložil sestra Andrea
Titulek tandem

Jelikož jsem ještě neletěla letadlem,tak byl pro mě zážitek být poprvé ve vzduchu a vidět krajinu z ptačí perspektivy. Let byl klidný a moc jsem si ho užila. Takže všem doporučuji

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode