Let se mnou je to pravé pro Vás...

Recenze

Datum 05.10.2015
Vložil Lumír
Titulek Poprvé na padáku...

Let jsem dostal jako dárek a rozhodně je to dárek,na který se nezapomene...,pohled z hora je prostě parádní.
O kvalitách pilota už tady asi nemá smysl psát,profesionální přístup,sympaťák.....,rozhodně doporučuji !

Datum 06.09.2015
Vložil Petra
Titulek Skvělý zážitek

Let na motorovém padáku byl skvělý zážitek, na který jen tak nezapomenu. Pan Tomíček je profesionál a nebylo čeho se bát. Letěli jsme k večeru a pohled na krajinu byl nádherný. Ten pocit, že letíte vzduchem a pod Vámi je krajina, je nepřekonatelný. Mohu jen doporučit :-)

Datum 21.07.2015
Vložil Jiří Papák
Titulek Skvělý zážitek

Po tom, co jsem poukazem na let obdaroval již několik svých přátel (všichni naprosto spokojeni), jsem si konečně vyzkoušel let i já sám. A musím říct, že jsem opravdu nadšený a plánuji podniknout další let. Doporučuji všem! se zkušeným pilotem Romanem se není čeho bát. Díky Romane a brzy na shledanou ve vzduchu.

Datum 10.05.2015
Vložil Adam
Titulek Jednou nahore,porad nahore...

Slovni hrickou v nadpisu asi shrnuji vse podstatne. Jak se jednou podivate na svet z vysky, chcete se na nej koukat uz jen takto. Velke podekovani zkusenemu pilotovi,ktery mi pomohl prekonat strach,ktery nebyl na miste a otevrel mi nove obzory. Let motorovym padakem je naprosta parada a nemuzu se dockat,az budu zase ve vzduchu. DIKY ROMANE!!!

Datum 23.06.2015
Vložil Roman
Titulek Re: Jednou nahore,porad nahore...

Za málo Adame :-) Ja jsem se musel k tomuhle dopracovat sam...muj prvni let jsem si musel zaplatit sam v 17letech,byl to navijakovy let s Blaníkem za 200kc 10min a cca max. 250m nad zemi...a hned jsem řídil a snažil se tocit stoupak:-)

Datum 04.05.2015
Vložil Tom
Titulek Rozlučka se svobodou

Chci Romanovi poděkovat za ochotu uspořádat sérii krátkých letů pro 6 lidí v rámci rozlučkové párty. Vše šlo hladce a pro všechny to byl nezapomenutelný zážitek. Rozhodně do toho většina z nás půjde znova a tentokrát na déle než 15 minut, protože než se člověk pořádně pokochá krajinou pod sebou, je zase zpátky na zemi:)

Datum 04.11.2014
Vložil Olga Šafrová
Titulek Můj první let

Let na motorovém padáku byl pro mě úžasným a krásným zážitkem. Byla to velká odměna vidět krajinu, kde žiju z výšky a z nadhledu a zažít tu volnost. P. Tomíček je profík, celý let proběhl v pohodě a bezpečně a krásné počasí ještě umocnilo celý zážitek. Moc děkuji a mohu všem doporučit!!!

Datum 01.09.2014
Vložil Jan Honěk
Titulek Krasny zazitek

Dne 22.8.2014 jsem s p. Romanem Tomickem absolvoval let motor. padakem a jsem velmi spokojeny. Krome krasneho pocasi jsme nasli i spolecne tema - letecke modelarstvi. Let probehl k me plne spokojenosti.
Dekuji a tesim se na pristi krasne zazitky.

Datum 24.07.2013
Vložil Aleš
Titulek Vyhlídkový let nad Lysou horou

K mým 66-tým narozeninám mi dal můj syn jako dárek vyhlídkový let motorovým padákem.Tento let jsem absolvoval s Romanem Tomíčkem z frýdlantského letiště.Bylo krásné červencové ráno.Letěli jsme nad Frýdlantem n.O.,podél hřebenu Ondřejníku a Smrku,nad Lysou horu.Byl to krásný zážitek a pohodový let.Pokud budete chtít udělat radost někomu ze svých blízkých nebo známých, určitě je takovýto vyhlídkový let pěkným a zajímavým dárkem.

Datum 12.08.2012
Vložil Jiřina
Titulek motorový padák

Jako svatební dárek jsem od manžela dostala let padákem a i když jsem se moc těšila můj skok byl uskutečněn až po 4 letech. Vždycky jsem měla strach z výšek a tak chtěl ať to překonám a letím. Kvůli 2 těhotenstvím to nešlo uskutečnit dřív, ale čekání rozhodně stálo zato a těším se až si to zopakuji v okolí mého bydliště.

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode