Let se mnou je to pravé pro Vás...

Recenze

Datum 24.09.2018
Vložil Jarka Kuchařová
Titulek Tandemový let

Vřele doporučuji. Vše ok. Super zážitek pro manžela i syna. Určitě zopakujeme. Díky Jarka

Datum 17.08.2018
Vložil Petr
Titulek První let pod křídlem

Léta mluvím o kurzu létání na motorovém padáku. Od kamarádů jsem dostal k narozeninám poukaz k tandemovému letu. A tento zážitek předčil mé očekávání. Pocit svobody, pohledu na zemi z jiné perspektivy... prostě skvělé. Pan Tomíček řídil let směrem dle mého přání a na svá oblíbené místa jsem tak nahlédl z výšky. Doporučuji všem, kdo touží po nevšedním zážitku.

Datum 27.07.2018
Vložil Katka pilotka
Titulek Poprvé...

Můj první let byl dárek od Romana. Bylo to jeho přání, větší než moje... Měla jsem obavy, snad i strach, jako někteří z vás, co to budou číst. Letěli jsme v pátek 13, při západu slunce. Strach jsem překonala jen tím, že jsem věděla, jak skvěle Roman létá , že je profesionál, létá dlouhé roky a reprezentuje ČR, za národní team. Je pozorný, klidný, důkladný v přípravě.
Netušila jsem co mne čeká. Dokud to člověk nezažije, neví... Netuší. Vzlétli jsme nad Orlovou. Měla jsem možnost vidět v západu slunce rodnou Ostravu, krásný Havířov a okolí.
Zážitek to byl neskutečný... Emoce... Tolik emocí neprozije žádný extrovert v jednu chvíli, i kdyby měl sebe divočejší povahu... Během hodiny, jsem se bála, smála, plakala dojetím, mluvila i mlčela. Bylo mi horko i zima... Byla jsem šťastná... Nezažila jsem v životě intenzivnější chvíli. Bylo to úžasné. Ten prostor, výška, výhled... Tento let se mi stal osudným... Zamilovala jsem se do létání a dnes je ze mne pilot ve výcviku. Děkuji Romane... Děkuji, že jsi mi ukázal krásu světa z nebe. K.

Datum 27.07.2018
Vložil Arne+Zuzka
Titulek Doporučuji každému-skvělý zážitek

Let s profíkem Romanem mi doporučil nadšený kamarád, který s ním letěl loni nad tou naší Lysou horou. Tož super, jeden dárek pro dcerunku (18 let) na Vánoce 2017 mám z krku. Na mail jsem napsal ve 22 hod a za minutu odpověď... hmm, tak to jsem fakt nečekal, rychlost blesku:) Perfektní domluva, Roman velmi milý a vstřícný, vše okamžitě dojednáno, předán dárkový poukaz a uhrazena cena, která je více než férová.
No a včera večer po opět bleskové domluvě dcerunka vzlétla do oblak. Hodinový let včetně Lysé hory, počasí nádherné včetně západu slunce, pohodička, paráda. Nakonec i trocha zábavné akrobacie, závěrečné foto s usměvavým Romanem a zážitek co vydrží do důchodu.
No není život fajn?:)

Datum 27.10.2016
Vložil Jirka
Titulek Poprvé nahoře

Let s Romanem Tomíčkem jsem dostal od Ježíška. První odezva byla - Ježíšek se mě chce asi zbavit, samozřejmě žertem. Když jsem po měsících od té chvíle s Romanem vzlétl, cítil jsem se kupodivu naprosto bezpečně, to byl ten základ, na kterém byl postaven nádherný zážitek. Během hodiny vidět půl Opavska shora byla čirá nádhera - vesnice, města, lomy, rybníky, řeky, zámky, lesy - úžasné! Moc děkuji a doporučuji.

Datum 24.10.2016
Vložil Filip Vais
Titulek Tandemový let

Mohu jen doporučit. S pilotem Romanem Tomíčkem jsem absolvoval 45 minut bezproblémového letu. Startovalo se přesně v předem stanovený čas. Během letu jsem měl možnost vidět z ptačí perspektivy široké okolí letiště, které je v okolí Příbora velmi bohaté. Vše vypadalo, jak v obrovském hračkářství. Pro milovníky adrenalinu, jako jsem např. já, bylo na mé přání provedeno několik akrobatických vsuvek. :-). Z celého letu sálala profesionalita a bohaté zkušenosti pilota Romana Tomíčka.

Datum 11.05.2016
Vložil Erich
Titulek Jedinečný zážitek

Let jsem dostal jako darek. Bylo mi doporučeno panem Tomičkem vhodné období k letu,vybral den, kdy byla opravdu perfektní viditelnost i podmínky.Mohl jsem si zvolit trasu letu.Předcházela výborná a přesná domluva. Vše během letu i mimo něj zařízeno profesionálně, nebyl žádný důvod k obavám, naopak. Pan Tomíček mi následně poskytl i fotografie a video z místa startu. Neopakovatelný zážitek letu v otevřeném prostoru, vřele doporučuji, předčilo to má očekávaní.

Datum 08.11.2015
Vložil Eliška
Titulek Skvělý dárek od rodičů

Zážitek jsem dostala na narozeniny od svých rodičů a musím říct, že to bylo vážně super. Viditelnost nebyla úplně ideální, ale i tak se mi to líbilo. Pan Tomíček je profesionál a nemám si vůbec nač stěžovat. Pokud někdo uvažujete, jestli do toho jít, tak určitě! Je to pěkný zážitek, na který nezapomenete.

Datum 19.10.2015
Vložil Manželé Dudovi
Titulek dárek od syna

Takový styl létání jsme zažily poprvé a ty nádherné chvíle průběhu letu,vše mít jako na dlani to musí každý zažít sám.Vidět Štramberk a okolí s ptačího pohledu je nádhera.Nezbývá mi než panu Tomíčkovi poděkovat za profesionální přístup a nádherné zážitky .

Datum 05.10.2015
Vložil Lucie
Titulek Let nad Kopřivnicí

Let jsem dostala jako dárek a byla to paráda. Ze začátku jsem měla sice dost nepříjemný pocit, letěla jsem poprvé, ale zážitek je tak silný, že to vše přebilo.
Můžu jen vřele doporučit.

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode