Let se mnou je to pravé pro Vás...

Recenze

Datum 26.06.2020
Vložil Petra Kaletová
Titulek Super zážitek

Super zážitek k 50. narozeninám. Pilot i vyhlídkový let byl výborný. Určitě doporučuji.

Datum 25.04.2020
Vložil Štěpán Mikulčík
Titulek První let

Všem doporučuji si to vyzkoušet. Byl to můj první let v životě a určitě si ho budu pamatovat. Bylo to, tak úžasné, že je to až nepopsatelné. Moc si toho vážím a ještě jednou chci poděkovat Romanovi, že se mnou letěl.

Datum 14.04.2020
Vložil Romama
Titulek První let

Skvělý zážitek doporučuji všem kdo má rád neobyčejně zážitky je to nepopsatelné a úžasné děkuji pilotovi Romanovi za skvělí přístup a ochotu

Datum 08.04.2020
Vložil Dědáček Miroslav
Titulek Skvělý, pohodový let k narozeninám

I když jsem narozen ve vodním znamení Raka , přesto se hlubokých vod bojím.
Ale na druhou stranu nikdy nemohu odolat výškám při svém cykloputování po Čr je návštěva kdejaké rozhledny, vrcholu ap. Prostě mám rád výšky.Pohled z výšky 10 km letadla je cosi jiného. Už mám za sebou i samostatný seskok padákem z 1200 m, tandemový z 800 m, ale pokochat se pohledem na matičku zem ze 300 m to mi scházelo. Tak jsem si to splnil v tomto krásném, slunném dubnovém dni. Podmínky pro let byli skvělé. A let s panem Romanem - dokonalým profesionálem byl požitek. Proletěli jsme nad Havířovem a okolím.Pan Roman byl klidný , vstřícný , vždy nasměroval let k mým oblíbeným místům nad Havířovem, kde bydlím.
I když byla poměrně zima, přesto mi zůstal hřejivý, neopakovatelný zážitek z tohoto vyhlídkového letu. Doporučím všem známým.
Děkuji Romane.

Datum 02.09.2019
Vložil Tomáš Šmahlík
Titulek Podívat se na svět z ptačí perspektivy

Vždycky mne lákalo létání. Na doporučení jsem zkusil let motorovým padákem s panem Tomíčkem. Absolvoval jsem hodinový let (1/2 je dost málo) . Perfektní domluva vše klaplo profesionální pilot mistr Evropy!!!
Doporučuji všem překonejte prvotní obavy (strach) opravdu to stojí za to. Vystupte ze své komfortní zóny a zažijete něco na co nezapomenete. Parádní let skvělá pokoukaná pořídíte si fotky či video opravdu nádherný zážitek a doufám že ne poslední stojí za to absolvovat všem mohu jen vřele doporučit jděte do toho a užijte si to. Fakt to stojí za to neváhejte . Šmahlík Tomáš Ostrava ( Příště si dám let na Lysou horu )

Datum 10.08.2019
Vložil Miriam
Titulek Nejlepší hodina života

Dostala jsem tenhle zážitek k narozeninám a má první reakce bylo jásání a skákání do nebe :)
Letěli jsme hned další den... let byl pocelou dobu bezpečný.. zábavný... a pokud vás něco zajímá tak i výkladový :D
Pan Tomíček s vama zaletí na místa kde by jste se chtěli podívat a třeba si pořídíte fotku svého domu :)
Pro mě jako pro milovníka adrenalinu to byl neskutečný zážitek a určitě nebyl ani poslední.
Myslím ze je důležitá důvěra k člověku kterého vidíte poprvé v životě a pan Tomíček důvěrou a profesionalitou jen sálá :)
Pokud váháte neváhejte a nechte se okouzlit světem pod vama :)

Datum 24.07.2019
Vložil Dominik
Titulek Tandamový let

Let jsem dostal jako dárek, a musím říct, že to byl jeden z nejlepších dárků!
Pan Tomíček je profesionál a velice příjemný člověk. Letěli jsme, kde jsem chtěl, čistých 30 minut ve vzduchu. Všem vřele doporučuju!

Datum 16.07.2019
Vložil Dominik Nožka
Titulek Motorový let 1h

Jeden z nejlepších zážitků v životě. Pan pilot byl super letěli jsme tam kde jsem chtěl a když jsem chtěl trochu pohoupat tak mě super pohoupal :D

Datum 29.05.2019
Vložil zuzka a andrej
Titulek skvelý zážitok

Musíme zhodnotiť, že to bol skvelý zážitok, užili sme si to naplno. Najprv boli menšie obavy, ale tie sa rýchlo po vzlete stratili. Velká vďaka patrí pánovi Tomíčkovi, ktorý je profesionál, zodpovedal všetky naše otázky a ukázal svet z inej perspektívy ;-) 100% odporúčame

Datum 18.10.2018
Vložil Hanka
Titulek Let nad Frýdkem a Metylovicemi

Let jsem původně koupila bratrovi ke 40. Jemu se ale moc nechtělo, udělal velkou chybu...Bylo to něco fantastického, nádherného a nepopsatelného... Ten pocit v oblacích a pod Vámi malinké domečky, vodní plochy a cestičky. Pan Roman je skvělý profesionál, při letu jsme si pěkně popovídali, zamávali na horkovzdušný balon, který v jednu chvíli letěl pod námi... Všem vřele doporučuji, já jsem byla nadšená... Moc, moc děkuji

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode