Let se mnou je to pravé pro Vás...

Recenze

Datum 19.05.2022
Vložil Karel
Titulek Zážitek z dárku

Děkuji pilotovi panu Tomíčkovi. Let jsem dostal darem a nelituju. Po dohodě výborný výběr trasy, parádní počasí a bezpečná pilotáž. Taky nějaký ten adrenalin po dohodnuté "akrobacii". Doporučuji všem, kdo mají k létání aspoň trochu vztah a chtějí si to užít.

Datum 01.10.2021
Vložil René Böhm
Titulek Zase ve vzduchu

Já mám takové hodné děti, které mi kupují k narozeninám zásadně zážitky spojené s létáním. Nevím jestli už chtějí dědit, ale já jsem rád protože mne to velmi baví. A tak jsem se dostal k motorovému paraglidingu. A měl jsem štěstí, že jsem trefil na pana Tomíčka, protože je to velmi sympatický člověk a navíc pilot který to bezesporu umí.Zodpoví Vám veškeré Vaše otázky, starostlivě zkontroluje vaše oblečení,aby jste nahoře náhodou nezmrzli a šup do vzduchu.Pokud si přejete provede s Vámi i nějakou akrobacii a to je teprve zábava. Pokud si to chcete vyzkoušet obraťte se na něj a budete velmi spokojeni. Vřele doporučuji.

Datum 01.10.2021
Vložil Viktor Wicha, Petra Potužáková
Titulek Průlet nad Lysou a Beskydy

Děkujeme za skvělý zážitek. Ceníme si profesionálního přístupu Romana, ale i jeho přítelkyně Katky, která dodala odvahy, když bylo třeba. Po odlepení od země nejen díky nim opadl veškerý strach a naopak se dostavily příjemné pocity z krásných výhledů na Lysou horu a okolí. Všem můžeme jedině doporučit. Těšíme se na další příště s Vámi!

Datum 12.08.2021
Vložil Lukáš
Titulek Perfektní zážitek

Dĕkuji za krásný zážitek, který si doufám brzy zopakuju!

Datum 12.08.2021
Vložil Tomáš
Titulek Byl jsem jako pták

Tohle jsem jěště nikdy nezažil. Bylo to něco fantastického. Děkuji mým dcerám za super dárek k narozeninám a hlavně moc děkuji p. Tomíčkovi, který mi ukázal pohled z ptačí perspektivy. Je to prostě profesionál. Vřele všem doporučuji.

Datum 25.07.2021
Vložil Lucie
Titulek ⭐️

Doporučuji všem nadšencům v lítáni. Úžasný let nad Ostravou a okolí. A adrenalin na konci byl jak třešnička na dortu.

Datum 15.06.2021
Vložil Adéla
Titulek Děkuji!!!

Děkuji panu Tomíčkovi za úžasný zážitek a bezpečný let! Let sám o sobě je nezapomenutelný zážitek a ještě více, když pilot ochotně zaletí až nad váš dům. Před přistáním jsem si ještě užila odsouhlasené kaskaderské kousky :D :)

Datum 28.05.2021
Vložil Kiki a Miki
Titulek Náš první zážitek

Včera jsme to dostali jako dárek k narozeninám.. byli jsme nadšení. Nejlepší zážitek v životě. Určitě si to zopakujeme

Datum 08.08.2020
Vložil Jakub
Titulek Narozeninový dárek

Společně s přítelkyní jsme měli možnost proletět se při západu slunce nad Opavou a byl to jeden z nejlepších zážitků v životě. Mockrát děkujeme..

Datum 27.07.2020
Vložil Jirka Zedník
Titulek Dárek k 50. narozeninám

Rád bych touto cestou poděkoval mým věrným kamarádům Vencovi, Dalisovi, Frantovi, Davidovi a Žofinovi za neskutečně krásný dar který jsem od nich dostal k 50. narozeninám a dnes si ho také patřičně užil. Motorový let na PG. Měl jsem neskutečné štěstí, že let jsem absolvoval s PANEM PILOTEM Romanem Tomíčkem! Jedním slovem srdcař a skvělý chlap. Shodou okolností tento pátek nastupuji na Základní kurz paraglidingu a Roman mě svým pilotním uměním nadchnul ještě více, než jsem původně byl. Romane i díky Tobě snad na stará kolena nebudu jen krmit holuby v parku, ale budu s nimi létat! DÍKY MOC! Ať se Ti daří rozdávat radost a nadšení dalším lidem. Všem tento zážitek vřele doporučuji (a žádný strach, Roman je borec ledoborec :-). Jirka Zedník

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode