Let se mnou je to pravé pro Vás...

Recenze

Datum 27.07.2018
Vložil Katka pilotka
Titulek Poprvé...

Můj první let byl dárek od Romana. Bylo to jeho přání, větší než moje... Měla jsem obavy, snad i strach, jako někteří z vás, co to budou číst. Letěli jsme v pátek 13, při západu slunce. Strach jsem překonala jen tím, že jsem věděla, jak skvěle Roman létá , že je profesionál, létá dlouhé roky a reprezentuje ČR, za národní team. Je pozorný, klidný, důkladný v přípravě.
Netušila jsem co mne čeká. Dokud to člověk nezažije, neví... Netuší. Vzlétli jsme nad Orlovou. Měla jsem možnost vidět v západu slunce rodnou Ostravu, krásný Havířov a okolí.
Zážitek to byl neskutečný... Emoce... Tolik emocí neprozije žádný extrovert v jednu chvíli, i kdyby měl sebe divočejší povahu... Během hodiny, jsem se bála, smála, plakala dojetím, mluvila i mlčela. Bylo mi horko i zima... Byla jsem šťastná... Nezažila jsem v životě intenzivnější chvíli. Bylo to úžasné. Ten prostor, výška, výhled... Tento let se mi stal osudným... Zamilovala jsem se do létání a dnes je ze mne pilot ve výcviku. Děkuji Romane... Děkuji, že jsi mi ukázal krásu světa z nebe. K.

© 2011 Všechna práva vyhrazena

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode